
Держсекретар Майк Помпео заявив в четвер, що загибель трьохсот громадян Росії в Сирії стала «попередженням» Москві про те, що загроза безпеці США може спричинити за собою наслідки. Помпео сказав про це, виступаючи на слуханнях в Сенаті, повідомляють Патріоти України.
Держсекретар піддався різкій критиці з боку деяких сенаторів в зв'язку із зізнанням президента Дональда Трампа про те, що він не пред'являв Путіну звинувачення в тому, що Москва, за деякими відомостями, платила винагороду талібам за ліквідацію американських військовослужбовців в Афганістані.
«Я не думаю, що у будь-якого російського лідера, включаючи Володимира Путіна, є якісь сумніви щодо очікуваної відповіді з боку США на вбивство американців», - сказав Помпео, виступаючи на засіданні Комітету у закордонних справах.
«Я можу вас запевнити, що ті 300 росіян, які були в Сирії і вчиняли дії, що загрожували Америці, і яких більше немає з нами на цій планеті, теж це зрозуміли», - сказав Помпео.
Держсекретар не уточнив, який інцидент він мав на увазі. Однак, за даними ЗМІ, більшість найманців із Росії - імовірно, співробітників приватної військової компанії - загинули в результаті американського авіаудару в лютому 2018 року поряд з сирійським містом Хашам.
Банковій є про що замислитись - чи вартує гра свічок заради старих радянських винищувачів в обмін на передові технології державі, котра робить Україні "холодний душ", в той час як світ стоїть в черзі у Києві за тим самим зі своїми "пряниками". Польща ...
В Іркутській області розбився російський стратегічний бомбардувальник "Ту-22М3". Ракетоносець вартістю до $294 млн використовувався для ударів по Україні, зазначають Патріоти України.
. Літак упав у районі Свірська на березі Ангари, а екіпаж встиг кат...