
Один з екіпажів українських патрульних першим опинився на місціракетного удару окупантів по Києву 23 листопада. Поліцейські одразу кинулися допомагати потерпілим, передають Патріоти України.
У поліції оприлюднили відео перших хвилин після вибуху, яке записала нагрудна камера одного з патрульних. Відповідний ролик був оприлюднений на сторінці у Facebook першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.
"Інспектори батальйону ТОР Андрій Буценко, Володимир Шишков та Віталій Бондарев рухалися на свій квадрат патрулювання. Як раптом, за декілька десятків метрів від них стався потужний вибух", – зазначає Білошицький.
Патрульні одразу кинулися до місця вибуху. Так як на дорозі через вибух утворився затор, вони побігли на місце події пішки.
Поліцейські одразу почали надавати домедичну допомогу потерпілим. Одному з чоловіків, у якого була поранена нога, патрульний наклав турнікет.
Далі поліцейські забезпечували безперешкодний проїзд оперативного транспорту, охорону місця події і допомогу в евакуації потерпілих.
"Готуйтесь до різних сценаріїв віроломства ворога. Світло, вода, тепло, інфраструктура, темрява на вулицях – ми все це подолаємо разом і вистоїмо. Разом. Це все тимчасове. А воля і свобода – вічні. Пам’ятаємо це і стоїмо", – додав Білошицький.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...