
Один з екіпажів українських патрульних першим опинився на місціракетного удару окупантів по Києву 23 листопада. Поліцейські одразу кинулися допомагати потерпілим, передають Патріоти України.
У поліції оприлюднили відео перших хвилин після вибуху, яке записала нагрудна камера одного з патрульних. Відповідний ролик був оприлюднений на сторінці у Facebook першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького.
"Інспектори батальйону ТОР Андрій Буценко, Володимир Шишков та Віталій Бондарев рухалися на свій квадрат патрулювання. Як раптом, за декілька десятків метрів від них стався потужний вибух", – зазначає Білошицький.
Патрульні одразу кинулися до місця вибуху. Так як на дорозі через вибух утворився затор, вони побігли на місце події пішки.
Поліцейські одразу почали надавати домедичну допомогу потерпілим. Одному з чоловіків, у якого була поранена нога, патрульний наклав турнікет.
Далі поліцейські забезпечували безперешкодний проїзд оперативного транспорту, охорону місця події і допомогу в евакуації потерпілих.
"Готуйтесь до різних сценаріїв віроломства ворога. Світло, вода, тепло, інфраструктура, темрява на вулицях – ми все це подолаємо разом і вистоїмо. Разом. Це все тимчасове. А воля і свобода – вічні. Пам’ятаємо це і стоїмо", – додав Білошицький.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...