Загиблу у Вінниці дівчинку відвезли з Києва, побоюючись бомбардувань (фото)

Ірина, мама загиблої 14 липня у центрі Вінниці Лізи, вела інстаграм-сторінку, на якій розповідала про доньку. Як з'ясувалося, родина у 2021 році переїхала до Києва, а 24 лютого після перших обстрілів дівчинку евакуювали зі столиці, передають Патріоти України.

Ліза була особливою — "сонячною" дитиною. В одному з постів її мама відверто розповідала про те, як намагалася знайти відповідь, чому так вийшло. "Пізніше я отримала свою відповідь. Полегшало, попустило, — зізналася Ірина. — Це питання закрила назавжди. І не думала, а щоб було, якби не діагноз. Вже впевнено рухалася вперед".

Наприкінці весни Ірина написала, що за два роки чотири рази переїжджала, кардинально змінюючи своє життя. Після переїзду до своєї мами у Вінницю, вона була впевнена, що й цього разу з усім упорається, хоч і довелося починати все спочатку. "Найголовніше зараз — перемога! А все інше обов'язково досягнемо!" — Запевняла Ірина.

Судячи з постів Ірини, вона багато часу приділяла дочці, прагнучи розвивати її, хоча часом було нелегко. В останньому пості, який вона опублікувала вранці 14 липня, Ірина зізналася, що в неї здають нерви, оскільки дочка доросла до кризи трьох років і тепер не слухається, навмисно роблячи все навпаки. Довелося записати дівчинку до психолога. "Радує тільки те, що це стрибок у розвитку, і просто потрібно пережити цей період", — не сумувала Ірина.


Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...

В одному із торгових центрів окупованого Донецька сталася "бавовна" (фото)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:50

Як повідомляють у проросійських пабліках, у Ворошилівському районі російські засоби ППО нібито перехопили ракету, передають Патріоти України.