"Загине багато людей і без ядерного удару": Соловйов запропонував підірвати ще одну ГЕС в Україні

Російський пропагандист Володимир Соловйов продовжує пропагувати терор та масові вбивства українців. Після того, як росіяни підірвати Каховську ГЕС, вони заявили, що треба підірвати ще і Київську ГЕС, бо тоді і "без ядерного удару загине багато людей". Про це божевільний пропагандист заявив у етері своєї програми, передають Патріоти України.

Божевільний Соловйов після того, як російські терористи підірвали Каховську ГЕС, спричинивши підтоплення 80 населених пунктів та влаштувавши екоцид, вирішив, що потрібно обговорити ще один ймовірний теракт - підірвати Київську ГЕС, щоб "загинуло багато людей".

"Бояться вони знищення дамби Київської ГЕС, бо там якщо щось з нею станеться, загине велика кількість людей. Дуже велика кількість людей. Київська ГЕС - це страшно. Тут жодної ядерної зброї не буде потрібно. От, якщо Київська дамба, то це так", - цинічно заявив кровожерливий Соловйов.

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...