
У середині серпня ЗСУ дуже успішно обстріляли командний пункт армії російських окупантів у місті Макіївка (Донецька область). Про це повідомляє 24 канал з посиланням на свої джерела в українських спецслужбах, передають Патріоти України.
В результаті удару ЗСУ загинули командири багатьох підрозділів і офіцери російської спецслужби ФСБ. Цілком ймовірно, командний пункт окупантів, в якому стався вибух, був передислокований з Донецька через отримання Україною далекобійних систем залпового вогню американського виробництва.
Як кажуть українські офіцери, ймовірно, саме в такому КП знаходилося керівництво, яке відповідало за наступ армії агресорів на Авдіївку і Піски.
Є відомості, що загальні втрати путінських вояків після удару ЗСУ становлять приблизно 70 осіб. Підтверджено 15 загиблих, проте ясно, що ця цифра може бути більше.
Серед загиблих є представники вищого офіцерського складу окупаційної армії, які "задвухсотилися" разом з особистою охороною. Крім того, на "концерт Кобзона" вирушили полковник і два майори ФСБ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...