
У середині серпня ЗСУ дуже успішно обстріляли командний пункт армії російських окупантів у місті Макіївка (Донецька область). Про це повідомляє 24 канал з посиланням на свої джерела в українських спецслужбах, передають Патріоти України.
В результаті удару ЗСУ загинули командири багатьох підрозділів і офіцери російської спецслужби ФСБ. Цілком ймовірно, командний пункт окупантів, в якому стався вибух, був передислокований з Донецька через отримання Україною далекобійних систем залпового вогню американського виробництва.
Як кажуть українські офіцери, ймовірно, саме в такому КП знаходилося керівництво, яке відповідало за наступ армії агресорів на Авдіївку і Піски.
Є відомості, що загальні втрати путінських вояків після удару ЗСУ становлять приблизно 70 осіб. Підтверджено 15 загиблих, проте ясно, що ця цифра може бути більше.
Серед загиблих є представники вищого офіцерського складу окупаційної армії, які "задвухсотилися" разом з особистою охороною. Крім того, на "концерт Кобзона" вирушили полковник і два майори ФСБ.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...