Загинуло 70 осіб, у тому числі офіцери ФСБ: У Макіївці ЗСУ підірвали командний пункт росіян

У середині серпня ЗСУ дуже успішно обстріляли командний пункт армії російських окупантів у місті Макіївка (Донецька область). Про це повідомляє 24 канал з посиланням на свої джерела в українських спецслужбах, передають Патріоти України.

В результаті удару ЗСУ загинули командири багатьох підрозділів і офіцери російської спецслужби ФСБ. Цілком ймовірно, командний пункт окупантів, в якому стався вибух, був передислокований з Донецька через отримання Україною далекобійних систем залпового вогню американського виробництва.

Як кажуть українські офіцери, ймовірно, саме в такому КП знаходилося керівництво, яке відповідало за наступ армії агресорів на Авдіївку і Піски.

Є відомості, що загальні втрати путінських вояків після удару ЗСУ становлять приблизно 70 осіб. Підтверджено 15 загиблих, проте ясно, що ця цифра може бути більше.

Серед загиблих є представники вищого офіцерського складу окупаційної армії, які "задвухсотилися" разом з особистою охороною. Крім того, на "концерт Кобзона" вирушили полковник і два майори ФСБ.

"Рашисти били мене ногами з криками "С*ка, ты знаешь, сколько колонн наших сгорело?!": Мешканець Чернігівщини дивом вижив в окупації

неділя, 25 вересень 2022, 7:29

Про те, що вдалось пережити 35-річному Олегу Панчосі із Ріпок, що на Чернігівщині, де певний час хазяйнували російські дикуни-окупанти, можна знімати кіно, передають Патріоти України. Ще на початку березня його із автомата розстріляли рашисти, а після...

У РФ держслужбовцям масово дають броні, щоб "відкосити" від мобілізації - почалася паніка

неділя, 25 вересень 2022, 7:22

У Росії оголошення "часткової мобілізації" породило паніку серед державних службовців. Вони намагаються відкосити усіма доступними способами - від оформлення броні, до влаштування в аспірантуру передають Патріоти України. . У мережу потрапили списки ...