
Місцеві мешканці розповіли, що одна з ворожих мін пробила дашок під'їзду і вибухнула просто всередині будинку. Туди, ховаючись від обстрілу, саме забігли люди.
Унаслідок вибуху загинули троє людей, 7 – отримали поранення. Двоє постраждалих перебувають у дуже важкому стані, одній жінці ворожа міна відірвала ноги.
Місцеві мешканці підкреслили, що росіяни уже втретє протягом останніх кількох тижнів обстріляли саме їхній будинок та квартал. Цього разу мінами накрило й територію подалі від їхніх домівок.
У будинку, що тричі потерпав від обстрілів росіян, мешкає жінка з інвалідністю Наталія. У неї – троє собак. Вівчарка на прізвисько Вєста не пустила жінку на вулицю, тим самим вберегла її від ворожого обстрілу мінами. За словами Наталії, тварини врятували її життя вже не вперше. Харків'янка розповіла, що виїхати не може, оскільки з собаками її відмовляються приймати.

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...