Загинули зі зв'язаними руками: У звільненому селі під Харковом збирають тіла окупантів (фото)

У звільненому від росіян селі Мала Рогань під Харковом збирають тіла вбитих окупантів. Декого знаходять у неглибоких ямах, інших - у криницях, повідомляють Патріоти України.

Під час лютневого вторгнення ці росіяни обстрілювали житлові будинки, виганяли цивільних на мороз, а у приватних подвір'ях розміщували важке озброєння.

Знищили й частину місцевого храму, журналісти також помітили розстріляні і розтрощені уламками автомобілі на вулицях села. "Танки у кожному дворі. Танк, БТР, танк, БТР. Ось "бетер" один лишився, "бетер" другий, командний лишився, який заїжджав. Оце рахуйте, на вулиці — з десяток їх стояло. Техніки. Тобто, вони ховалися у дворах людських. За спинами звикли ховатися, за спинами дітей та жінок, так і ховаються", - розповів місцевий мешканець.

У колодязі на подвір'ї чоловіка знайшли і тіла кількох танкістів РФ. У одного з них - зв’язані за спиною руки і вогнепальне поранення голови. Українські військові припускають, що окупанти могли вбити своїх же солдатів за спробу дезертирства або відмову йти у бій: "Вони тут дуже довго стояли. На сусідній вулиці ми знайшли яму, яка була прикопана, з п’ятьма трупами… Яма була засипана і ще спалена, з російськими військовими. Я можу пояснити це одним: цих дезертирів скинули у яму, спалили, щоб ніхто не впізнав".

Мертвих кладуть до білих мішків і відправляють на ідентифікацію до паталогоанатомів, намагаються знайти хоч якісь документи, які допомогли б з'ясувати імена і прізвища окупантів.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...