Загинули зі зв'язаними руками: У звільненому селі під Харковом збирають тіла окупантів (фото)

У звільненому від росіян селі Мала Рогань під Харковом збирають тіла вбитих окупантів. Декого знаходять у неглибоких ямах, інших - у криницях, повідомляють Патріоти України.

Під час лютневого вторгнення ці росіяни обстрілювали житлові будинки, виганяли цивільних на мороз, а у приватних подвір'ях розміщували важке озброєння.

Знищили й частину місцевого храму, журналісти також помітили розстріляні і розтрощені уламками автомобілі на вулицях села. "Танки у кожному дворі. Танк, БТР, танк, БТР. Ось "бетер" один лишився, "бетер" другий, командний лишився, який заїжджав. Оце рахуйте, на вулиці — з десяток їх стояло. Техніки. Тобто, вони ховалися у дворах людських. За спинами звикли ховатися, за спинами дітей та жінок, так і ховаються", - розповів місцевий мешканець.

У колодязі на подвір'ї чоловіка знайшли і тіла кількох танкістів РФ. У одного з них - зв’язані за спиною руки і вогнепальне поранення голови. Українські військові припускають, що окупанти могли вбити своїх же солдатів за спробу дезертирства або відмову йти у бій: "Вони тут дуже довго стояли. На сусідній вулиці ми знайшли яму, яка була прикопана, з п’ятьма трупами… Яма була засипана і ще спалена, з російськими військовими. Я можу пояснити це одним: цих дезертирів скинули у яму, спалили, щоб ніхто не впізнав".

Мертвих кладуть до білих мішків і відправляють на ідентифікацію до паталогоанатомів, намагаються знайти хоч якісь документи, які допомогли б з'ясувати імена і прізвища окупантів.

Натяк Кремлю?: Німецькій армії передали мішені у вигляді російських танків (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 22:14

Австралійська компанія GaardTech передала Збройним силам Німеччини повнорозмірні макети танків Т-72, Т-90 і російську "Армату". Про це повідомляється в Twitter компанії, передають Патріоти України. "GaardTech розгорнула перші роботизовані транспортні з...

Отримав посаду від окупантів: Ще один мер Куп'янська виявився колаборантом

неділя, 14 серпень 2022, 22:00

Екс-меру Куп’янська (Харківська область) Володимиру Демченко оголошено про підозру у колабораційній діяльності. Про це повідомили у прес-службі Офісу генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства, Демченко, який з 2010 по 2015 рік був ме...