Заяви по Херсону - відволікаючий маневр? РФ готує новий наступ - Маломуж озвучив лячний прогноз

Росія готує нову атаку і масштабний наступ на Україну. Путін може спробувати завдати серйозного удару, але стратегічні успіхи Збройних сил України можуть перешкодити його планам, передають Патріоти України.

Як повідомив екс-глава Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж в ефірі FREEДОМ, надалі ситуації на фронті залежить від захисників України. Найближчими тижнями важливо звільнити Херсон, а після цього у ЗСУ вже є інші плани, але вони тримаються в таємниці. І після цього кривавому диктатору доведеться йти на відчайдушні заходи.

"І тут Путін змушений буде йти на те, щоб саме припинити війну, вийти з території держави під нашим військовим тиском і під тиском міжнародного потужного формату: і заходу, і можливо навіть Китаю, і Туреччини, і Індії, і інших країн. Тому що загроза вже переростає в глобальну і навіть ядерну. Тому всі країни зацікавлені припинити війну", - зазначив Маломуж.

За його словами, рашисти не відступлять з наших територій до тих пір, поки їх не виб'ють ЗСУ. Путін відчайдушно намагається зберегти свій імідж і не готовий визнавати поразку, а тому він може знову оголосити "часткову" мобілізацію. Важливо дати ворогові відсіч до кінця зими, зазначив Маломуж

"Якщо до цього часу ми ще не розіб'ємо їх на голову, це два-три місяці, то він десь з кінця зими-весни почне нові наступальні операції. Там, де будуть ще тримати фронт. Ось до цієї ситуації потрібно готуватися... Їх буде багато", - вважає екс-глава розвідки.

Звичайно, у РФ стара техніка, ненавчені "мобіки" і провали на фронті. Однак, зазначає Маломуж, Путін готовий до загальної мобілізації, а це куди більша кількість живої сили.

"Але це буде більш затяжна війна. Думаю, що на півроку і більше. Я думаю, що ми будемо вирішувати завдання набагато швидше. Зараз є до цього всі передумови", - додав Маломуж і підкреслив, що для перемоги над РФ потрібно працювати по всіх фронтах, як Україні, так і всьому світу.

Під Москвою спалахнув найбільший у Росії свинцевий завод

субота, 25 березень 2023, 23:00

Ввечері суботи, 25 березня, у російському місті Воскресенськ, що розташоване недалеко від Москви, спалахнула пожежа на металургінйному заводі "Фрегат". Про це повідомляють російські пабліки, передають Патріоти України. Наразі ні російська влада, ні про...

Через підтримку НАТО: В Фінляндії скоїли напад на депутата

субота, 25 березень 2023, 22:41

В суботу, 25 березня, в Гельсінкі 38-річний чоловік здійснив напад на депутата парламенту Фінляндії Бена Зисковича (Національна коаліційна партія). Депутат каже, що зловмисник мотивував свій напад на нього тим, що політик підтримує шлях країни до НАТО,...