Заяви по Херсону - відволікаючий маневр? РФ готує новий наступ - Маломуж озвучив лячний прогноз

Росія готує нову атаку і масштабний наступ на Україну. Путін може спробувати завдати серйозного удару, але стратегічні успіхи Збройних сил України можуть перешкодити його планам, передають Патріоти України.

Як повідомив екс-глава Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж в ефірі FREEДОМ, надалі ситуації на фронті залежить від захисників України. Найближчими тижнями важливо звільнити Херсон, а після цього у ЗСУ вже є інші плани, але вони тримаються в таємниці. І після цього кривавому диктатору доведеться йти на відчайдушні заходи.

"І тут Путін змушений буде йти на те, щоб саме припинити війну, вийти з території держави під нашим військовим тиском і під тиском міжнародного потужного формату: і заходу, і можливо навіть Китаю, і Туреччини, і Індії, і інших країн. Тому що загроза вже переростає в глобальну і навіть ядерну. Тому всі країни зацікавлені припинити війну", - зазначив Маломуж.

За його словами, рашисти не відступлять з наших територій до тих пір, поки їх не виб'ють ЗСУ. Путін відчайдушно намагається зберегти свій імідж і не готовий визнавати поразку, а тому він може знову оголосити "часткову" мобілізацію. Важливо дати ворогові відсіч до кінця зими, зазначив Маломуж

"Якщо до цього часу ми ще не розіб'ємо їх на голову, це два-три місяці, то він десь з кінця зими-весни почне нові наступальні операції. Там, де будуть ще тримати фронт. Ось до цієї ситуації потрібно готуватися... Їх буде багато", - вважає екс-глава розвідки.

Звичайно, у РФ стара техніка, ненавчені "мобіки" і провали на фронті. Однак, зазначає Маломуж, Путін готовий до загальної мобілізації, а це куди більша кількість живої сили.

"Але це буде більш затяжна війна. Думаю, що на півроку і більше. Я думаю, що ми будемо вирішувати завдання набагато швидше. Зараз є до цього всі передумови", - додав Маломуж і підкреслив, що для перемоги над РФ потрібно працювати по всіх фронтах, як Україні, так і всьому світу.

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...