
Прокурори у суді довели, що під час окупації Балаклії у червні жінка добровільно дала згоду представникам РФ щодо призначення її на керівну посаду "начальника відділу кадрового забезпечення тимчасової цивільної адміністрації м. Балаклія Харківської області", інформують Патріоти України.
Як повідомили у Харківській обласній прокуратурі, колаборантка керувала діяльністю відділу, брала участь в нарадах керівників відділів окупаційної влади, забезпечувала оформлення документації стосовно прийому працівників до тимчасової цивільної адміністрації при окупаційній владі тощо.
8 лютого 2023 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав жінку винною за фактом колабораційної діяльності. Їй призначено покарання у виді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в органах державного управління та органах місцевого самоврядування строком на десять років з конфіскацією всього належного їй майна. Наразі триває строк на апеляційне оскарження рішення.
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...