
Прокурори у суді довели, що під час окупації Балаклії у червні жінка добровільно дала згоду представникам РФ щодо призначення її на керівну посаду "начальника відділу кадрового забезпечення тимчасової цивільної адміністрації м. Балаклія Харківської області", інформують Патріоти України.
Як повідомили у Харківській обласній прокуратурі, колаборантка керувала діяльністю відділу, брала участь в нарадах керівників відділів окупаційної влади, забезпечувала оформлення документації стосовно прийому працівників до тимчасової цивільної адміністрації при окупаційній владі тощо.
8 лютого 2023 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав жінку винною за фактом колабораційної діяльності. Їй призначено покарання у виді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в органах державного управління та органах місцевого самоврядування строком на десять років з конфіскацією всього належного їй майна. Наразі триває строк на апеляційне оскарження рішення.
У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...
Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...