Заявив, що поважає територіальну цілісність України: Президент Сербії пообіцяв допомогу, але... після війни

Президент Сербії Олександр Вучич висловив співчуття Україні у зв'язку з масовими трагедіями на її території, спричиненими війною та постійними атаками. Державний лідер зазначив, що однозначно виступає за підтримку територіальної цілісності, дипломатичних методів вирішення конфлікту, а також пообіцяв підтримку нашій країні. Зокрема Сербія готова взяти участь у відновленні та реставрації української інфраструктури після війни. Про це повідомило РТС, посилаючись на Instagram Вучича, передають Патріоти України.

Таку заяву глава сербської нації зробив під час зустрічі із новопризначеним послом України Володимиром Ткачом. Останній вручив Вучичу вірчі грамоти із Києва. "Наша країна надала найкращі умови для цивільних осіб, біженців з України, а також усі права на проживання та дозвіл на роботу, відповідно до правил Євросоюзу, навіть на вищому рівні. У майбутньому я планую відвідати міста України, які зазнали найбільших руйнувань зі сторони окупантів", – пообіцяв президент дипломату.

Сам посол Ткач подякував лідерові Сербії за гуманітарну допомогу, яку країна надає Україні з перших тижнів війни. Він переконаний, що наші дружні держави мають і надалі розвивати економічні та дипломатичні відносини.

Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій – детальний огляд їхньої бази

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:50

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, п...

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Путіну, наступ з Білорусі відкладається, - військовий експерт

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:44

Лукашенко віддає військову техніку та боєприпаси Росії, що ще більше знижує ймовірність наступу з Білорусі. Про це 18 серпня в ефірі "FreeДом" заявив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. "Що стосується білоруської армії, то загр...