Заявив, що поважає територіальну цілісність України: Президент Сербії пообіцяв допомогу, але... після війни

Президент Сербії Олександр Вучич висловив співчуття Україні у зв'язку з масовими трагедіями на її території, спричиненими війною та постійними атаками. Державний лідер зазначив, що однозначно виступає за підтримку територіальної цілісності, дипломатичних методів вирішення конфлікту, а також пообіцяв підтримку нашій країні. Зокрема Сербія готова взяти участь у відновленні та реставрації української інфраструктури після війни. Про це повідомило РТС, посилаючись на Instagram Вучича, передають Патріоти України.

Таку заяву глава сербської нації зробив під час зустрічі із новопризначеним послом України Володимиром Ткачом. Останній вручив Вучичу вірчі грамоти із Києва. "Наша країна надала найкращі умови для цивільних осіб, біженців з України, а також усі права на проживання та дозвіл на роботу, відповідно до правил Євросоюзу, навіть на вищому рівні. У майбутньому я планую відвідати міста України, які зазнали найбільших руйнувань зі сторони окупантів", – пообіцяв президент дипломату.

Сам посол Ткач подякував лідерові Сербії за гуманітарну допомогу, яку країна надає Україні з перших тижнів війни. Він переконаний, що наші дружні держави мають і надалі розвивати економічні та дипломатичні відносини.

Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:48

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" На...

Кличко дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал" і закликав Захід надати винищувачі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав Захід передати Україні винищувачі для захисту від російської агресії. Він наголосив, що Київ досі залишається ціллю окупантів. Політик дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал", яка прилетіла до...