Займе від 6 до 12 місяців: Генерал США розповів, що треба Україні для повної перемоги над РФ

Щоб війна в Україні закінчилася якнайшвидше, США повинні сформувати та очолити коаліцію країн-союзників, сформувати спільне повітряне командування і вступити в боротьбу, передають Патріоти України.

Разом з українськими Військово-повітряними силами вони змогли б підтримати Сухопутні сили України і порівняно швидко знищити російські війська на її території.

Таку думку висловив американський бригадний генерал у відставці Марк Арнольд в інтерв'ю 24 каналу". Він упевнений, що з правильною зброєю, достатнім часом для цього, а також з підтримкою США та союзників Україна зможе деокупувати всі свої території (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

"Тоді ми зможемо закінчити війну швидко. І навіть це займе від 6 до 12 місяців починаючи відсьогодні", – зауважив американський генерал у відставці.

Водночас він додав, що для перемоги над агресором нашій країні потрібен час, щоб відродити армію, а також дати солдатам відпочити. Крім того, на думку Арнольда, Україні потрібні нові тренувальні центри для військових та нова зброя, більшої дальності ніж та, що є зараз.

"І це може зупинити війну. Тому, як я вже зазначав, тільки коаліція США, яка своїми літаками безпосередньо втрутиться у війну, зможе перемогти Росію", – наголосив американський військовий.

Пентагон оприлюднив, скільки коштів витратив на військову допомогу Україні

вівторок, 21 березень 2023, 2:00

З початку роботи чинної адміністрації президента США Джо Байдена обсяг військової допомоги Україні перевищив $33 млрд. Про це йдеться в заяві Вашингтону. . Як випливає з документу оборонного відомства, загалом Вашингтон надав Києву понад $33,2 млрд. ...

"Формула "можемо повторити" - це їхня смерть": В'ятрович розповів, що поховає режим Путіна

вівторок, 21 березень 2023, 1:00

Історик, народний депутат України, колишній голова Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає, що головна "мантра" росіян "можемо повторити" стане причиною смерті режиму російського диктатора Володимира Путіна і його самого, передають П...