Зайшли з тилу, але план провалився: На Харківщині за 10 хвилин було перемелено елітний підрозділ ГРУ РФ

На Харківщині Силам оборони знадобилося 10 хвилин, щоб ліквідувати елітний підрозділ ЗС РФ, який зайшов з тилу. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Николаевский Ванек", який пов'язують з головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом.

"В якийсь момент ГРУ РФ вирішило, що вони можуть проводити якісь там операції в тилу наших підрозділів. Але чомусь все пішло не за їхнім планом. Вони зіткнулися з нашим підрозділом, вели "геройський бій, про який потім напишуть у хроніках", — йдеться в повідомленні. Зазначається, що в тил до українських захисників намагалися зайти вояки 2 бригади спецпризначення ГРУ РФ. Цей підрозділ в Росії позиціонується як елітний.

"Насправді група у повному складі у перші 10 хвилин свого "зіркового" завдання вступила в бій і зазнала серйозних втрат. Загалом, якщо коротко — група завдання виконати не змогла. Відходили з боєм, зазнали великих втрат. Скільки 200-х і 300-х не говоритиму. Вони й самі повною мірою володіють цією інформацією. До речі, більше на "рейди" на Харківщину йти не хочуть. Дивно якось", — пише "Ванек". Він озвучив прізвища ліквідованих окупантів і додав, що українські захисники в результаті бою захопили трофеї.

"Намагаються лізти": У ЗСУ розповіли про плани армії РФ щодо Куп'янська

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:36

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: