Зайвим не буде: Міноборони повернуло до ЗСУ боєприпаси, які до початку війни були передані на утилізацію як надлишкові

Міністерство оборони передало Збройним силам України значну кількість боєприпасів різних калібрів, які раніше було списано. Ці снаряди було передано підприємствам для утилізації як надлишкові ще до початку війни, яку Росія розв'язала у 2014 році, передають Патріоти України.

Про це повідомило Міноборони. У відомстві зазначили, що повернуті набої, після ретельної перевірки якості, вже застосовують наші бійці на полі бою.

Йдеться, зокрема, про: артилерійські постріли; боєприпаси до стрілецької зброї; комплектуючі елементи; підривники тощо.

Зазначається, що цей процес є частиною діяльності Міноборони з посилення обороноздатності України та забезпечення українських військових необхідними ресурсами для ефективного протистояння агресору.

"Шукаємо внутрішні резерви для забезпечення українських воїнів боєприпасами. Розуміємо, що сьогодні кожен постріл, ракета, набій – життєво необхідні на полі бою. Замість утилізації боєприпасів, "утилізовуємо" ними ворога. Даємо друге життя – намагаємося відновити все, що підлягає ремонту і подальшій експлуатації. Всі працюємо для забезпечення фронту", –прокоментував заступник міністра оборони Юрій Джигир.

Чорне море під контролем України? Експерт оцінив можливості російського флоту

вівторок, 23 червень 2026, 6:50

Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...

Стався злам? Україна змінила баланс війни, позбавивши Росію головної переваги, - Financial Times

вівторок, 23 червень 2026, 6:33

Українські удари безпілотниками по об’єктах у глибині російської території, зокрема по нафтопереробній інфраструктурі, дедалі частіше демонструють вразливість тилу РФ і зміну балансу технологічних можливостей на користь Києва, передають Патріоти Україн...