
Українські захисники з добровольчого спецпідрозділу "Сонечко" із Закарпаття провели успішну операцію з "демілітаризації" окупантів на Донеччині. Воїни захопили російський танк Т-72Б. Про це повідомляє "АрміяInform", передають Патріоти України.
Виявилося, що танк, який затрофеїли "сонечка", загарбники використовували як передовий опорний пункт. До бронемашини, "прикрашеної" окупаційною символікою, було підведено лінії військового зв’язку. З цього танка противник керував російським підрозділом, який виконував завдання в цьому районі.
"Цікаво, що всі шляхи підступу до танка були просто всіяні розтяжками та хибними "секретами". Це свідчить, що рашисти нас дуже бояться, намагаються всіляко захиститись і приховати свої "консервні банки" у лісосмугах. Шкода, що вони й досі не зрозуміли, що від українських воїнів не сховаєшся ніде", – сказав командир "Сонечка" Руслан Каганець.
У той час, коли наші воїни захоплювали цей опорний пункт противника, біля танка перебували два окупанти. Росіяни намагались запустити сигнальну ракету. "Для чого вони це хотіли зробити й на що сподівались – не зрозуміло. Як казав російський класик: "умом Расію нє панять", – каже Каганець.
Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...