Захарова у люті: Twitter заморозив офіційний акаунт МЗС Росії англійською мовою

Офіційний англомовний обліковий запис міністерства закордонних справ Російської Федерації на Twitter заморожений на невизначений період. Причиною стала чергова брехня та вигадки хворої уяви в публікаціях. Про це повідомили в самому МЗС, щиро обурюючись таким рішенням адміністраторів соціальної мережі, передають Патріоти України.

Так звані дипломати опублікували чергову нісенітницю про біолабораторії США, які ведуть ефемерну діяльність на території України.

Виклик всесвітньо відомої соціальної мережі прийняла речниця російського відомства Марія Захарова. Вона не на жарт обурилася таким ставленням до своїх колег на західній платформі та зазначила, що подібна санкція до МЗС РФ застосовується вперше.

"Бувало, що блокували окремі твіти, але щоб закрили, хай і на тиждень, акаунт офіційного зовнішньополітичного відомства однієї з провідних країн у світі – це за межею добра і зла. З нашими посольствами такий фокус провертали неодноразово: за публікацію, наприклад, фактів (реальних, а не вигаданих) про провокацію в Бучі призупиняли діяльність акаунтів посольств у Лондоні та Берліні", – образилася підлабузниця Кремля.

Захарова також запевнила своїх підписників, що офіційні джерела Росії продовжать поширювати "правду", але поки що не знає, яким способом. Оскільки вітчизняні платформи РФ великого аудиторного успіху не мають і мати не в змозі.

"Заблокувати нас, звичайно, можна, але правда все одно знайде собі дорогу. Просто для поширення фактів точно не будуть використовуватися американські цифрові платформи, які перетворилися на інструменти цензури на користь "вашингтонського обкому", – підсумувала вона у себе на Facebook.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...