"Захід - доктор Менгеле": Медведєв забився в істеричних конвульсіях через допомогу Україні

Колишній президент РФ Дмитро Медведєв вирішив змалювати в чорних фарбах економічне майбутнє України, при цьому звинувачуючи Захід у тому, що він нібито не бажає допомагати українській державі, передають Патріоти України.

Черговий напад нав'язливих ідей у подільника Володимира Путіна проявився після візиту до Києва глави Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн. "Далі тільки остаточне крах промисловості, гіперінфляція, злидні і тотальне безробіття", - бризкає він слиною.

При цьому заступник секретаря Радбезу РФ пригрозив, що РФ продовжить війну проти України, що, за його словами, позначиться на зниженні ВВП України.

"Тому все більш чітко видно перспективу повного банкрутства української державності і неминучого кінця", - мрійливо пише він. Крім того, кремлівський мазурик впевнений в тому, що справжня мета заходу, нібито, це знищення економіки України.

"Мета західних ескулапів аж ніяк не в тому, щоб вилікувати економіку нещасної країни. У Заходу багатий досвід умертвіння піддослідних країн. Захід не добрий доктор Айболить, а доктор Менгеле. Він зловісний лікар-вбивця. Тому Україну чекає сумна доля тих колоній, які колись ґвалтували в максимально збоченій формі, а потім викидали вмирати на гниюче звалище історії", - марить Медведєв.

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...