
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передають Патріоти України.
Він зауважив, що ще минулого року росіяни обіцяли перетворити Костянтинівку на плацдарм для наступу на Краматорськ і Слов'янськ, і що це відбудеться взимку 2026 року. Тимочко підкреслив, що попри всю складність обстановки ЗСУ демонструють тут якісну роботу і тривалий час зривають плани ворога.
"Станом на літо 2026 року ми говоримо про бої противника на флангах міста, про спроби обійти місто і зайти в нього.
Якщо заходять російські солдати, ДРГ у межі міста — це не означає укріплення чи тотальний контроль за територією", — зазначив військовий.
Костянтинівка для окупантів важлива тим, що відкриває пряму дорогу в бік Дружківки та Краматорської агломерації. Водночас Тимочко зауважив, що Росія веде наступ і намагається прорвати лінію оборони українських військ на східному напрямку з боку Часового Яру.
"Команда Путіна окупувати повністю Донецьку та Луганську області не скасована. Але на тлі руйнувань ворожої логістики, думаю, це вплине і на бойові дії за місто", — підсумував голова Ради резервістів.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...