"Захід має підтримати Україну": Німецький політолог пояснив, чим загрожують поступки Путіну

Мирні переговори з президентом країни-агресора РФ Володимиром Путіним загрожують тим, що Україна може втратити весь Донбас і навіть більші території. Тому Захід має підтримати територіальну цілісність української держави. Про це в інтерв'ю Die Welt сказав німецький політолог Герфрід Мюнклер, передають Патріоти України.

"Слід очікувати, що мир шляхом переговорів означатиме, що Україна втратить весь Донбас, якщо не ще більші території", – зазначив він .

За словами Мюнклера, Захід повинен підтримати Україну таким чином, "щоб вона змогла утвердитися не лише як остаточна держава, тобто в районі на захід від Дніпра, а й за її межами". Зокрема, політолог вважає, що якщо Путін проведе свою "великомасштабну політику анексії", це спричинить "глобальні навчальні ефекти".

"Перший глобальний навчальний ефект полягатиме в тому, що багато країн скажуть: ну, що Путін може зробити, а він отримав пів-України, ми могли б спробувати це зараз, де завгодно. Поступка Путіну з найкращими намірами друзів миру призведе до відкриття ери загарбницьких воєн. Згадується міжвоєнний період, завоювання Муссоліні Ефіопії", – пояснив політолог.

Доведеться тікати: Жданов відповів, скільки ще "протягнуть" російські війська в Херсоні

неділя, 14 серпень 2022, 8:56

ЗСУ не даватимуть можливості переправляти боєприпаси, паливо та їжу для російського угруповання військ з лівого на правий берег Дніпра в Херсонській області. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словам...

"Сюрприз" на день десантників: У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео) У Росії зламали телебачення і транслювали дані про втрати з кадрами знищеної техніки (відео)

неділя, 14 серпень 2022, 8:48

У Росії невідомі зламали кабельне телебачення, показували знищену військову техніку окупантів та розповідали про втрати у війні проти України, передають Патріоти України. Зауважимо, що все це відбулося в День військово-повітряних сил Росії. Про це пові...