Захід не готовий до розгромної перемоги України, яка призведе до краху путінського режиму: Каспаров вказав на помилку Байдена

"На жаль, такої готовності поки що немає. Адміністрація Байдена, як і раніше, не може вимовити ключові слова про перемогу України, розгром Росії та звільнення всієї української території. Ці слова необхідні, щоб унеможливити будь-яку двозначність. І ситуація з ракетою, що впала в Польщі, саме тому викликає питання і відчуття, що тут щось не так", - пише у своєму блозі Гаррі Каспаров, передають Патріоти України, і продовжує:

"Байден гордо заявляв, що Америка захищатиме кожен дюйм натовської території. Тут уже не дюйм – ракета потрапила у глибину натовської території на 6 кілометрів. І цілком очевидно, що якщо раптом ця ракета була випущена російськими установками, то розгорнути американські війська на прикордонних територіях Польщі і зробити серйозні кроки, які відбили б усяке полювання у Путіна запускати ракети в тому напрямку - це американський обов'язок.

Готовності до цього немає, тому виникають питання. Я поки не готовий робити якісь далекосяжні заяви. Все ж таки варто дочекатися результатів розслідування. Але в будь-якому разі, якщо прийняти версію про те, що це була українська ракета і вона потрапила до Польщі помилково, це означає необхідність унеможливити таку можливість у майбутньому.

Чому досі не оголошено рішення про те, що небо принаймні на заході України буде закрите? Це перше, що мало бути зроблено в такій ситуації, але натомість ми чуємо жалюгідне мекання про недопущення ескалації.

Вирішити проблему можна просто: ліквідувати військові бази, з яких запускаються російські ракети. Україна має отримати ракети, які літають на великі дистанції і має бути зроблена заява, що після першого ж запуску з російських баз ці бази будуть знищені. У Білорусі чи Росії вони знаходяться - не важливо.

Американцям треба припинити цю істерику з приводу того, що не можна стріляти по території Росії. Йде війна, і щодня з території Росії та Білорусі піднімаються ракети, що несуть смерть та руйнування в Україні. Примушувати Україну воювати зі зв'язаними руками – це щонайменше аморально. Та й безглуздо теж, оскільки це лише погіршує ситуацію, підвищуючи шанси Путіна на те, що його п'ята колона на Заході зможе досягти якихось результатів.

Мені здається дуже важливим, щоб і російська, і білоруська опозиція говорили про свою позицію: Ми маємо закликати до того, щоб Україна отримала і зброю, і політичне рішення на відповідь щодо військових цілей на території країни-агресора".

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...