
Німецька поліція розслідує можливе отруєння двох російських емігранток, які у квітні відвідали конференцію в Берліні, організовану опозиціонером Михайлом Ходорковським. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.
Берлінська поліція повідомила, що "було відкрито справу" після того, як німецька газета Welt am Sonntag, посилаючись на російську медіа-групу "Агентство", повідомила, що дві жінки повідомили про симптоми можливого отруєння.
Портал "Агентство" повідомляв про проблеми зі здоров'ям двох учасників конференції. Він також стверджує, що симптоми у однієї особи могли з'явитися ще до початку конференції. У Берліні ця людина звернулася до клініки "Шаріте".
Друга людина – Наталія Арно, директор Фонду "Вільна Росія".. У Facebook вона повідомила про "дивні симптоми" і "гострий біль". Вона припустила, що "можливо, була отруєна нервово-паралітичною речовиною, яку вивчала західна розвідка".
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...