
Німецька поліція розслідує можливе отруєння двох російських емігранток, які у квітні відвідали конференцію в Берліні, організовану опозиціонером Михайлом Ходорковським. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України.
Берлінська поліція повідомила, що "було відкрито справу" після того, як німецька газета Welt am Sonntag, посилаючись на російську медіа-групу "Агентство", повідомила, що дві жінки повідомили про симптоми можливого отруєння.
Портал "Агентство" повідомляв про проблеми зі здоров'ям двох учасників конференції. Він також стверджує, що симптоми у однієї особи могли з'явитися ще до початку конференції. У Берліні ця людина звернулася до клініки "Шаріте".
Друга людина – Наталія Арно, директор Фонду "Вільна Росія".. У Facebook вона повідомила про "дивні симптоми" і "гострий біль". Вона припустила, що "можливо, була отруєна нервово-паралітичною речовиною, яку вивчала західна розвідка".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....