
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вчергове повторив брехливі наративи російського диктатора Володимира Путіна. Він каже, що Захід нібито “воюватиме до останнього українського солдата”. Про це Орбан сказав в ефірі державного Kossuth Rádio, передають Патріоти України.
За словами Орбана, припинити війну можна виключно “перемовинами”. "Завжди є сенс говорити про мир, коли йде війна. Після війни сотням тисяч людей буде важко жити повноцінним життям, тому ми повинні говорити про мир. Якщо голос миру не буде достатньо сильним, суспільство буде сприймати війну як вирішення проблеми. Цю ситуацію можна вирішити лише шляхом дипломатії та переговорів", – сказав він.
Прем’єр-міністр також повторив свої попередні висловлювання про те, що “Україна вже давно практично втратила свій суверенітет” та що у Києва “закінчилися засоби” для ведення війни. Орбан вважає, що з початком війни країнам Заходу потрібно було “локалізувати війну, як це зробила Ангела Меркель”.
"Це те, що треба було зробити зараз. Це те, що ми пропонували. Захід зараз цього не робить. Він посилає гроші, зброю. Звичайно, українці воюють. Захід воює до останнього українського солдата", – заявив Орбан.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...