"Захід заспокоює Путіна": Фейгін спрогнозував, чи застосує РФ ядерну зброю, якщо Україна отримає літаки

Російський опозиціонер та правозахисник Марк Фейгін вважає, що Росія не наважиться на застосування ядерної зброї, якщо Захід передасть Україні сучасні літаки. Про це він сказав в інтерв'ю ТСН.ua., передають Патріоти України.

"Захід і раніше, відмовляючись передавати Україні ракети чи танки, постійно заявляв, що мовляв, вони не хочуть дразнити Путіна. Цю тезу вони постійно озвучують. Щодо передавання літаків, вони це говорять по інерції, заспокоюючи Росію. Але дискусії тривають. Бо Захід таки доволі велику кількість бронетехніки передає. Я вважаю, що літаки та далекобійні ракети - це питання часу. Спочатку хтось дасть один літак, подивиться на реакцію. А потім процес піде. Але Захід таким чином заспокоює РФ, що літаків не буде, але дискусії тривають. А ми ж то не знаємо, на якому етапі ці розмови. А можливо Байден, який прибуде до Польщі на річницю війни, оголосить про передавання літаків. Тренд йде у кращу сторону, а не зворотню. І якщо дадуть літаки, то малоймовірно, що це спровокує Москву на ядерні удари", - пояснив російський опозиціонер.

Фейгін пригадав, що лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічі з Байденом відкрито заявив, що застосування ядерної зброї недопустиме, особливо проти неядерної держави, оскільки це суперечить правилам ведення війни. "Москва може продовжувати погрожувати, але поки великої загрози немає", - пояснив правозахисник.

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...