"Захід зробить велику помилку": В арсеналі у Путіна залишилася остання зброя, - Кулеба

Ядерні загрози - остання зброя, яка залишилася в арсеналі російського президента Путіна. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю CNN. "Чесно кажучи, я вважаю, що страх перед ядерною зброєю - це останній аргумент Путіна... він вичерпав всі інші аргументи", - сказав він, передають Патріоти України.

Кулеба зазначив, що російська армія не здатна досягти своїх стратегічних цілей в Україні, а вертикаль влади РФ похитнулася. Однак він переконаний, що Путін занадто любить своє життя. "Захід зробить велику помилку, якщо вирішить зіграти з Путіним у гру страху перед ядерною зброєю", - додав міністр.

Водночас Україна стурбована ситуацією на Запорізькій атомній електростанції. "Звичайно, вони не хочуть, щоб їх звинувачували в черговій ядерній катастрофі. Тому я думаю, що вони з усіх сил намагаються знайти спосіб провести її як операцію під фальшивим прапором або як щось ще, що не було б безпосередньо пов'язане з ними",-додав Кулеба.

Також міністр прокоментував заколот у Росії. За його словами, для України було очевидно, що рано чи пізно хтось кине виклик Путіну. "Тому що ми бачили, як його сила і авторитет скорочуються, і як Росія входить в дуже складну турбулентність. Так що Пригожин просто перший, хто наважився, але я не сумніваюся, що інші так чи інакше підуть за ним", - зазначив він.

"Для мене велика честь бути тут": Борис Джонсон прибув до України

субота, 24 лютий 2024, 11:44

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон приїхав до України у другу річницю повномасштабного вторгнення Росії. Він висловив упевненість, що наша країна переможе і вижене путінську армію. При цьому він додав, що Захід має продовжувати над...

Донецьк був практично відкритий: Роман Світан назвав справжню причину втрати ЗСУ Авдіївки

субота, 24 лютий 2024, 11:30

Окупація російськими військами міста Авдіївка на Донеччині є дуже болючою втратою для України, оскільки це був важливий оборонний та наступальний рубіж. Таку думку висловив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю 24 Каналу. «Ав...