"Західного округу вже немає": Окупант розповів про втрати в елітних військах РФ, які готували для війни з НАТО.

Російські окупаційні війська продовжують зазнавати значних втрат на війні в Україні. Українські захисники майже повністю знищили "еліту" збройних сил РФ. Примітно, що цей підрозділ готували для протистояння з НАТО. Про це свідчить нове перехоплення, яке опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.

Зокрема, ЗСУ вщент розбили підрозділи західного воєнного округу країни-агресорки. Вціліли лише ті вояки, які відмовився наступати на Україну.

"Західного округу вже немає, тому що він весь у Росії, відмовники. Повз мене одні "східняки" мотаються, тому що "західняків" уже майже нема. Вся техніка підбита, то вежа не працює, то колеса пробиті, то ще щось не працює... А так, на передок чисто добровольці їдуть, і все", – розповів дружині окупант, чий підрозділ перебуває на Харківщині.

У СБУ зазначили, що до західного військового округу РФ входять, зокрема Москва, Санкт-Петербург і "військова еліта", яку готували до протидії силам НАТО. Але чимало офіцерів загинули, водіїв не вистачає, а сили піхоти використовують як "живе м’ясо". Тому зараз "друга армія світу" воює кількістю і тупцює на місці.

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...