Західний дракон розправляє крила: В Польщі стартували потужні маневри НАТО

Маневри відбуваються на суші, на морі, в повітрі і кіберпросторі.
Військові навчання у Польщі. Фото: РАР.

У Польщі розпочалися військові навчання DRAGON-19 за участю 18 тис. солдатів з 12 держав НАТО і 2,5 тис. одиниць військової техніки. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "Радіо Польща".

Маневри відбуваються на суші, на морі, в повітрі і кіберпросторі, їхня головна мета - перевірити сумісність польських частин із союзницькими військами, які дислокуються в Польщі в рамках зміцнення східного флангу НАТО.

Головним учасником маневрів DRAGON-19 є 11-а Люблінська дивізія бронетанкової кавалерії, яку в рамках навчань підтримають військові підрозділи з США, Великої Британії, Канади, Німеччини, Румунії та Словаччини. DRAGON-19 - це найбільші в цьому році військові маневри в Польщі, які триватимуть 4 дні.

Резонанс тижня. У мережі розповіли героїчні подробиці загибелі бійців "Альфи"

вівторок, 10 грудень 2019, 23:55

Під час бою на Донбасі, в якому загинули два воїни ЦСО СБУ – полковник Денис Волочаєв і полковник Дмитро Каплунов, були також ліквідовані двоє розвідників російсько-окупаційних військ. Про загибель офіцерів "Альфи" стало відомо 1 грудня. Це трапилося п...

"Кінець епохи бідності. Для окремого "слуги народу": Стало відомо про "захмарну" премію Милованова в 1630%

вівторок, 10 грудень 2019, 23:51

Заробітна плата Тимофія Милованова, з урахуванням запропонованої премії, може скласти 271 тисячу гривень. Міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов може отримати премію за листопад-2019 у розмірі 1630%...