Західний ексгенерал пояснив, чому війна в Україні наближається до перелому

Війна Росії проти України впритул наближається до переломного моменту. Про це написав у Twitter відставний генерал Збройних сил Австралії Мік Райан, передають Патріоти України.

Росія, пише він, тепер зосередилася на Донбасі. Але їй не вдалося здобути значних досягнень і там. Українські сили майже повністю зупинили рух ворога. Райан підкреслив, що це не означає, що Росія скоро зазнає поразки. Але її армія скоро втратить здатність проводити наступальні операції.

"В України є кілька доступних варіантів, як діяти далі. Важливими факторами є вибір часу і експлуатаційні межі. На думку Райана, українська армія дуже грамотно спланувала своє просування на північно-східному напрямку біля Харкова. Тепер потрібно вибрати правильний момент для більш широкого контрнаступу на сході", ‒ підсумував він.

"Будуть тікати на кришках від унітазів": Карась розповів, чому РФ боїться наступ ЗСУ на Мелітополь

понеділок, 6 лютий 2023, 7:26

Російські загарбники дуже бояться наступу Збройних сил України на Мелітополь. Окупанти розуміють, що сучасне озброєння, яке нашій армії надають міжнародні партнери, а також бойовий дух українців створює для росіян неабияку загрозу. Про це в інтерв'ю "Г...

Здійснили чергове диво: Медики успішно вилучили частину гранати з тіла пораненого бійця у польових умовах

понеділок, 6 лютий 2023, 6:44

Мужність зараз проявляють не лише воїни ЗСУ, але й військові медики, які часом стикаються з неочікуваними небезпеками. Так, 4 лютого хіруги в польових умовах знову провели операцію з видалення гранати ВОГ, яка не розірвалася, з тіла військовослужбовця....