
Окупанти сконцентрувалися на "звільненні Донбасу". Російські війська захоплювати Київ, Харків та Одесу не будуть. Про це заявив радника глави офісу президента Олексія Арестовича під час брифінгу, передають Патріоти України.
За його словами, в Росії зрозуміли, що взяти великі міста у них не вийде, тому вони сконцентрують свою увагу на Донбасі. "Росія протягом тижня-двох виведе війська з Київської та Харківської областей і перекине їх на Донбас. Вони зрозуміли, що не вийде взяти великі міста, оголосили про завершення першої фази "спецоперації" і початок другої - "звільнення Донбасу", - зазначив Арестович.
При цьому він вказав, що російські війська не будуть захоплювати Київ, Харків і Одесу. "У них тепер три завдання: оточити наші війська в зоні ООС, повністю окупувати Маріуполь і утримати Південь. Якщо вони Херсон втратять, то завалиться вся їх Маріупольська окупація. І це все. Захоплення Києва, Харкова, Одеси не буде", - підсумував радник глави ОП.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....