"Захищатимемося до останньої краплі крові": Головнокомандувач Залужний впевнений, що ЗСУ зможуть протистояти російській агресії

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний упевнений, що українські військовослужбовці зможуть протистояти російській агресії у разі нового вторгнення, і заявив, що "ми захищатимемо нашу землю до останньої краплі крові". Про це він сказав в інтерв'ю Sky News, передають Патріоти України.

"У мене є Батьківщина, яку мені потрібно захищати, і в мене є збройні сили, які мають бути готові захищати нашу країну… Ми взагалі ні на кого не збираємося нападати. Але ми захищатимемо нашу землю до останньої краплі крові", – заявив головком ЗСУ.

На питання про те, чи зможуть ЗСУ, які налічують близько 260 000 військовослужбовців, протистояти масштабному російському вторгненню, Залужний відповів ствердно, нагадавши, що військові відбивають наступ із 2014 року.

В інтерв'ю Залужний дав зрозуміти, що він знає, що ЗСУ доведеться зіткнутися з будь-якими подальшими військовими діями Росії без перспективи того, що сили НАТО вступлять у бій разом із ними.

На запитання, чи розчарований він цим, Залужний відповів: "Я як головнокомандувач несу відповідальність за свою країну та свої збройні сили зокрема. Я не маю жодних ілюзій і не чекаю на подарунок від бога. Я воював і готував свої збройні сили".

Головком ЗСУ також зазначив, що українські військові уважно досліджують та аналізують дії російських сил поблизу кордону, але з його боку було б "недоречно" публічно ділитися тим, що йому відомо про їхні наміри.

Крах, затягування та ескалація: WSJ назвала п'ять сценаріїв наступного етапу війни в Україні

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:22

Зараз ніхто не може сказати, як і коли закінчиться війна в Україні, проте вже ясно, що Росія не виграє. Москві не вдалося досягти своєї первісної мети - блискавичного удару по Києву з метою повалення уряду, а успіх плану Б Путіна – наступу на сході та ...

Експерт розказав, уряд якої великої країни не наклав жодних санкцій на Росію

п’ятниця, 20 травень 2022, 9:44

Уряд Китайської Народної Республіки станом на сьогодні не наклав жодних санкцій проти Російської Федерації. Про це заявив керівник відділу навчання та розвитку аналітичної компанії YouControl Михайло Кольцов в ефірі інформаційного телемарафону, передаю...