
Російсько-окупаційні війська від початку доби 9 разів порушили режим припинення вогню. Поранень зазнав один український воїн, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресцентр штабу ООС.
Біля Березового війська РФ здійснили обстріл зі стрілецької зброї.
Поблизу Красногорівки окупанти вели вогонь із мінометів калібру 82 мм і 120 мм, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У напрямку Золотого-4 найманці двічі здійснили обстріл, застосовуючи міномети калібру 120 мм, протитанковий ракетний комплекс і стрілецьку зброю.
В районі Новолуганського збройні формування РФ двічі обстріляли українські позиції з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
Біля Троїцького окупанти відкривали вогонь з мінометів калібру 82 мм.
У напрямку Причепилівки російсько-окупаційні війська вели обстріл зі стрілецької зброї. Крім того, в Донецькій області зафіксовано проліт ворожого безпілотного літального апарату, ймовірно Орлан-10 з перетином лінії розмежування.
Внаслідок обстрілу найманцями РФ один військовослужбовець Об'єднаних сил зазнав поранень. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров'я - задовільний.
Українські захисники відкривали вогонь і змусили супротивника припинити вогневу активність.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...