Захисники Маріуполя в обмін на "ПМР": Гіркін розкрив несподіваний сценарій таємних переговорів

В якості аргументу на таємних переговорах з розблокування захисників України в Маріуполі Київ називає умову ненападу на Придністров'ї, заявив колишній лідер проросійських бойовиків Ігор Гіркін (Стрєлков). Як пише він у своєму Telegram, нібито українська сторона шантажує Кремль погрозами "захоплення" Придністров'я, передають Патріоти України.

Основою для подібних загроз, за його словами, є якась організована спільна румуно-українська коаліція, яка вже підготовлена в будь-який момент почати військову операцію на території Придністров'я. Він також стверджує, що завданням підрозділів ЗСУ в "ПМР" нібито є захоплення великого сховища боєприпасів.

За його словами, бойові дії в Придністров'ї матимуть місце незалежно від того, чи погодиться Москва на висунуті умови, чи ні. "Якщо Кремль піддасться на шантаж, то "партнери"... все одно захоплять Тирасполь", — додав Гіркін.

Цю битву ми вже виграли: Український борщ визнали об’єктом культурної спадщини ЮНЕСКО

п’ятниця, 1 липень 2022, 14:00

Український борщ увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує термінової охорони. Відповідне рішення ухвалили 1 липня на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини, інформ...

Окупанти вже воліють "не звертати уваги": В Маріуполі знайшли нову братську могилу - радник мера

п’ятниця, 1 липень 2022, 13:51

В зруйнованому та окупованому російськими загарбниками Маріуполі знайшли нову братську могилу, у якій поховано понад 100 загиблих. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram, передають Патріоти України. "Нова братська могила під...