Захисники Маріуполя 25 лютого зірвали наступ росіян: Розгромлено танкову дивізію, знищено 22 ворожі танки, - мер Бойченко

Провідну роль відіграли "Байрактари" ЗСУ

Внаслідок боїв під Маріуполем українські захисники знищили 22 російські танки. Про це заявив мер міста Вадим Бойченко, зазначають Патріоти України.

Дали бій танковій дивізії, знищено 22 танки. Так само в західному напрямку рухалася танкова артилерія у бік Маріуполя, Байрактари були підняті по бойовій тривозі, і ворожу техніку також було знищено", – розповів мер міста Вадим Бойченко.

Вадим Бойченко також закликав небайдужих мешканців Маріуполя долучитися до здачі крові: станом на 25 лютого у лікарнях міста перебувають 45 пацієнтів, деякі з них – у критичному стані.

Полювання на чоловіків набирає обертів: У Росії примусом мобілізують боржників і колишніх ув'язнених

понеділок, 22 червень 2026, 10:35

У Росії посилюють примусову мобілізацію населення на війну в Україні. Влада в регіонах, щоб виконати план призову, взялась за вилов перш за все боржників та ув'язнених, тобто тих, кого легко залякати і хто не має вибору. Про це повідомили агенти партиз...

Крим на межі? Експерт розповів про паливну кризу та провал курортного сезону. на який так сподівались окупанти

понеділок, 22 червень 2026, 10:27

Окупований Крим стикається з дедалі серйознішими економічними та логістичними проблемами. Таку думку в ефірі Ранок.LIVE висловив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун, передають Патріоти України з посиланням на. За його словами, після запровадження обме...