Українські захисники Сєверодонецька будуть відходити з міста на нові, більш укріплені позиції. Про це в Фейсбуці повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
"ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька. Наші захисники вже отримали таку команду. рашисти майже зруйнували Сєвєродонецьк, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90 % міста, 80% житлових будинків доведеться зносити - відновленню вони не підлягають. війська рф просуваються в напрямок Лисичанська з Тошківки-Золотого. На околиці вже заходили ворожі ДРГ, атаки пройти вглиб міста були відбиті», - йдеться в повідомленні.
Із тимчасово захопленого Старобільська в бік Лисичанська зафіксовано перевезення російськими загарбниками шістьох "Точок-У".
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...