Українські захисники Сєверодонецька будуть відходити з міста на нові, більш укріплені позиції. Про це в Фейсбуці повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
"ЗСУ доведеться відійти від Сєвєродонецька. Наші захисники вже отримали таку команду. рашисти майже зруйнували Сєвєродонецьк, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90 % міста, 80% житлових будинків доведеться зносити - відновленню вони не підлягають. війська рф просуваються в напрямок Лисичанська з Тошківки-Золотого. На околиці вже заходили ворожі ДРГ, атаки пройти вглиб міста були відбиті», - йдеться в повідомленні.
Із тимчасово захопленого Старобільська в бік Лисичанська зафіксовано перевезення російськими загарбниками шістьох "Точок-У".
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...