Захисники України захопили в полон групу окупантів - серед них осетин і нащадок "козаків" з Кубані (фото)

Захисники України, що несуть службу у складі ССО "Азов" захопили у полон нову групу російських окупантів. Цього разу п'ятірка полонених виявилася дуже різношерстною, передають Патріоти України.

Світлину з окупантами, що здалися українським воїнам,показав перший командир "Азова" Андрій Білецький. Він наголосив: навіть після масового вбивства російськими окупантами полонених українців, захисники України не катуватимуть росіян, попри всю лють на ворога.

"Нова п’ятірка полонених від ССО "Азов". Серед них: наркоман, офіцер, осетин, "потомок казаков" з Кубані та мобілізований "денер", – підписав світлину Білецький.

Він наголосив: попри усю лють до ворога після теракту 29 липня в Оленівці, де росіяни вбили щонайменше 40 військовополонених українців, знущатися над полоненими російськими окупантами українські воїни не будуть. Їх берегтимуть для обміну, щоб повернути додому своїх.

"Зверніть увагу: ці тварини живі, не побиті, не покалічені. Вони будуть добре їсти і добре спати, їх будуть лікувати українські лікарі, поки вони чекатимуть на обмін. Це кодекс честі солдата, обов’язковий для азовця, з якою б мраззю ти не мав справу – гідно поводитися з полоненим. Ми не порушуємо його навіть після масового вбивства наших братів на Оленівці. Тому що ми – "Азов", тому що ми – воїни, а не зграя собак, як наш ворог. Ну і крім цього, це фонд для обміну наших побратимів", – наголосив Білецький.

Військові втрати мінімальні: Влада Білорусі дала офіційну трактовку "хлопкам" на аеродромі "Зябровка", котрий віддано Росії для атак України

четвер, 11 серпень 2022, 10:49

Там загорілася "одна з одиниць техніки", йдеться в офіційному коментарі білоруського міноборони. "10 серпня близько 23 години під час контрольного пробігу однієї з одиниць техніки після проведеної заміни двигуна сталося її займання. Особовим складом св...

Утилізовано вже 43000 окупантів: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 серпня

четвер, 11 серпень 2022, 10:39

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 11.08 орієнтовно склали, передають Патріоти України.