
Воїни Сил оборони України не дають розслабитися російським окупантам на українській землі. На одному з напрямків артилеристи Збройних сил України разом з аеророзвідниками Нацгвардії знищили склад російських боєпипасів, передають Патріоти України
Також вони завдали прицільного удару по командному пункту ворожої армії, вцілілі загарбники втікали, кинувши своїх поранених напризволяще. Відео яскравих ударів показав журналіст Юрій Бутусов.
"Артилеристи 28-ої ОМБр спільно з аеророзвідниками батальйону "Свобода" 4-ї бригади НГУ знищують командний пункт та боєкомплект російських окупантів", – написав журналіст.
На опублікованому ним відео воїни спершу завдали удару по ворожому БК. Детонація боєприпасів вийшла дуже видовищною.Також під вогнем українських захисників опинився командний пункт російських окупантів. Аеророзвідка НГУ зафіксувала, як окупанти витягують з-під цегли та уламків будівлі поранених та складають їх неподалік від вирви.
Однак "милосердя" росіян виявилося короткостроковим. "Загарбники були настільки перелякані, що втекли на краденому мотоциклі, покинувши своїх поранених", – зазначив Бутусов.
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...