Захисники України знищили командний пункт та БК окупантів - ті, що вижили, тікали на мотоциклі, кинувши поранених (відео)

Воїни Сил оборони України не дають розслабитися російським окупантам на українській землі. На одному з напрямків артилеристи Збройних сил України разом з аеророзвідниками Нацгвардії знищили склад російських боєпипасів, передають Патріоти України

Також вони завдали прицільного удару по командному пункту ворожої армії, вцілілі загарбники втікали, кинувши своїх поранених напризволяще. Відео яскравих ударів показав журналіст Юрій Бутусов.

"Артилеристи 28-ої ОМБр спільно з аеророзвідниками батальйону "Свобода" 4-ї бригади НГУ знищують командний пункт та боєкомплект російських окупантів", – написав журналіст.

На опублікованому ним відео воїни спершу завдали удару по ворожому БК. Детонація боєприпасів вийшла дуже видовищною.Також під вогнем українських захисників опинився командний пункт російських окупантів. Аеророзвідка НГУ зафіксувала, як окупанти витягують з-під цегли та уламків будівлі поранених та складають їх неподалік від вирви.

Однак "милосердя" росіян виявилося короткостроковим. "Загарбники були настільки перелякані, що втекли на краденому мотоциклі, покинувши своїх поранених", – зазначив Бутусов.

"До цього треба готуватися": Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни

субота, 27 червень 2026, 9:35

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...

Під прицілом вся глибина Кримського півострова: Названо пріоритетні цілі для ураження

субота, 27 червень 2026, 9:06

Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...