Захист від радіації та вибухової хвилі: У головній лікарні Кремля занепокоїлися через "бавовну" - терміново збудують бомбосховище

Захистить від радіації та вибухової хвилі: у головній лікарні Кремля терміново збудують бомбосховище

У Центральній клінічній лікарні управління справами президента Росії терміново збудують бомбосховище вартістю 35 млн рублів ($430 тисяч). Про це повідомляє Moscow Times, передають Патріоти України.

Договір було укладено 24 травня. Згідно з документом, підрядник повинен розробити та подати на затвердження замовнику проєкт завдання протягом 15 календарних днів. Загальний термін завершення робіт за договором – 20 грудня 2023 року.

Захисна споруда цивільної оборони розрахована на 800 осіб – у ній зможуть сховатися медичний персонал та працівники. Бомбосховище дозволить врятуватися від вибухової хвилі. Також воно має забезпечувати захист від радіації, як у десятикілометровій зоні навколо АЕС.

В укритті будуть як основні, так і допоміжні приміщення, кілька входів, вантажний ліфт та аварійний вихід. Останній повинен мати тамбур, обладнаний герметичними дверима.

Також тут встановлять складну систему вентиляції, здатну очищати повітря "від газоподібних засобів масового ураження", аерозолів та продуктів горіння. "Для виконання медичних процедур у воєнний час" буде передбачено функцію підігріву повітря.

РФ нічого протиставити: Дикий пояснив, як Україні вдалося атакувати окупантів у Криму ракетами на 280 км

неділя, 1 жовтень 2023, 17:56

Українські військовослужбовці успішно пристосувалися до використання крилатих ракет Storm Shadow та SCALP. Підтвердженням цього є удари по об'єктах росіян у тимчасово окупованому Криму. Однак спочатку захисникам України довелося знищити протиповітряну ...

РФ готується до затяжної війни і збільшує витрати з держбюджету на оборону, - розвідка Британії

неділя, 1 жовтень 2023, 17:50

Кремль 2024 року збирається спрямувати на війну 30% загальних видатків держбюджету. Росія готується до багаторічної війни проти України. Про це йдеться у щоденному звіті Міністерства оборони Великої Британії, передають Патріоти України. "Документи, ...