"Захист заср*нця": У Росії відреагували на звинувачення у крадіжці унітазів та розеток з українських кораблів

Російський адмірал заявив, нібито українські судна просто пошкодили під час затримання.

Колишній начальник Головного штабу ВМФ Росії адмірал Віктор Кравченко заявив, що вважає, що версію командування ВМС України про навмисне псування Москвою повернутих Києву кораблів безпідставною. Про це він розповів в середу, 20 листопада, в бесіді з агентством «Інтерфакс», передають Патріоти України.

«Я не думаю, що хтось знімав якісь плафони і все інше. При затриманні, коли велася стрілянина по цим кораблям, щось могли пошкодити», - зазначив Кравченко.

За його словами, кораблі рік стояли без руху і обслуговування, що також пояснює деякі пошкодження. При цьому адмірал зазначив, що українська сторона при будівництві цих катерів нібито відійшла від тактико-технічного завдання, в зв'язку з чим вони «не були повністю броньовані».

Хіти тижня. "Дворцовый переворот в РФ стал реальнее", - російський політолог

четвер, 23 січень 2020, 9:00

Ті, хто втратили надію на владу, будуть об'єднуватися, щоб цю жар-птицю спіймати, тепер уже без надії на милість Путіна. "Много об этом писать — проку нет. Путин пытается различными перестроениями усилить свою гвардию. Вряд ли что из этого выйдет. Стра...

Хіти тижня. "Вона працює": Тимошенко раптово змінила імідж (фото)

четвер, 23 січень 2020, 4:00

У мережі з'явилось свіже фото лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко із сесійного залу Верховної Ради, куди депутати повернулись після свят. Фото з'явилось у Facebook парламентського кореспондента Яна Доброносова. Тимошенко змінила імідж: засмагла, відпоч...