Захистити Київ від російської навали: Нацгвардія провела наймасштабніші маневри у Чорнобильській зоні

У місті Прип’ять, що в зоні відчуження Чорнобильської АЕС, підрозділи МВС України провели масштабні навчання. Такі масштабні маневри на території зони відчуження ЧАЕС проводяться вперше, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство внутрішніх справ.

У навчаннях взяли участь нацгвардійці, поліцейські та рятувальники. На тренуваннях бійці відпрацьовували тактику ведення бойових дій в урбанізованій місцевості.

Очільник МВС Денис Монастирський наголосив, що такі масштабні навчання на території зони відчуження ЧАЕС проводяться вперше.

"Унікальність цих навчань полягає в тому, що до них були десятки, сотні навчань на полігонах із відпрацюванням тактики, стратегії подібних дій. Зараз можна відпрацювати все це в реальних умовах", — зазначив міністр.

Крім Монастирського, за навчаннями спостерігали міністр оборони Олексій Резніков, в. о. командувача Національної гвардії Юрій Лебідь, голова Нацполіції Ігор Клименко, в. о. голови ДСНС Сергій Крук, а також посли іноземних держав та представники країн-партнерів України.


"Астрономічні цифри": У Defence Express назвали кількість винищувачів для закриття неба над Україною і їхню вартість

понеділок, 30 січень 2023, 12:44

У Повітряних силах України оголосили реальну потребу у багатофункціональних винищувачах, які зможуть забезпечити охорону повітряного простору: це п'ять авіабригад або 180 літаків. Її навряд можливо вважати завищеною, проте кошти для неї потрібні астрон...

Обидві сторони розуміли, що буде далі: Воллес назвав останні слова Герасимова перед вторгненням РФ в Україну

понеділок, 30 січень 2023, 12:22

Генерал російської армії Валерій Герасимов, який менше трьох тижнів очолює угруповання військ РФ в Україні, ще до початку їхнього вторгнення озвучив мету війни. Він був упевнений, що росіяни більше "ніколи не будуть принижені". Про це розповів міністр ...