Закінчаться "48 діб важкої ночі": Мольфарка назвала дату закінчення війни в Україні

У війні, яку розв'язала Росія, обов'язково переможе Україна. Про це заявила українська мольфарка Олена Стеценко у коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

За її словами, ще якийсь час ситуація в Україні буде напруженою, але до кінця весни буде поступово налагоджуватися. «Якщо дивитися на календарі і рахувати з 24 лютого, то ці 48 діб важкої ночі закінчаться 13-14 квітня. Тобто напади орди будуть до середини квітня, а потім ми погонимо їх до їх кордонів ще 45 діб. Отже, чекаємо повного закінчення військових дій 30-31 травня», – сказала Стеценко.

До слова, місяць тому карпатські мольфари пророкують президенту сусідньої держави крах Росії, особисті неприємності і навіть смерть у випадку нападу на Україну. Про перемогу Росії у цій війні навіть не йдеться, впевнені гірські віщуни.

Джерело: Телеграф

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...