"Закінчаться солдати - накаже народжувати": Психічно хворий Путін не відмовиться від України, - Сотник

Російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від своєї ідеї захопити Україну, тому що він психічно хворий і вбив собі у голову, що це "його місія". Глава Кремля вважає себе "історичною особистістю". Про це сказав головний редактор каналу Sotnik-TV, журналіст, письменник, публіцист Олександр Сотник, передають Патріоти України.

"Горбатого могила виправить. Путін не відмовиться від свого початкового задуму – він хворий Україною. Він відчуває себе історичною особистістю, яка повинна об'єднати Русь Білу, Русь Малу, Русь Велику і Русь Нову. Він – хвора людина, реально психічно хворий", – зазначає Сотник.

За словами журналіста, це у Путіна ідея фікс, і він від цієї ідеї не відмовиться ніколи, навіть якщо у нього закінчуватимуться військові сили. "Йому скажуть: "Володимир Володимирович, у вас солдати закінчилися". Він дасть наказ: "Усім народжувати! Щоб завтра до 12 години були готові новобранці!". Він ненормальний", – наголосив Сотник.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...