"Закінчити війну, відбудувати країну": Україна не вступить в ЄС через VIP-перепустку, - французький міністр

Влада Франції заявила, що вступ України в Європейський союз може затягнутися на роки, вкотре підтвердивши свою позицію про те, що Україна не зможе стати членом ЄС за прискореною процедурою, незважаючи на широку підтримку з боку керівників європейських країн. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Україна повинна дотримуватись суворих правил, як і будь-яка інша країна-кандидат, про це заявив французький міністр перед самітом у Брюсселі, під час якого обговорюватиметься можливе надання Україні статусу країни-кандидата.

"Немає якої-небудь прискореної процедури, або VIP-перепустки", — заявив французький міністр Клеман Бон, делегат в ЄС від Франції. "Спочатку їм потрібно закінчити війну, відбудувати країну, виконати всі демократичні й економічні вимоги. На це піде час. Але ми подаємо сигнал про відкритість", — уточнив Бон. Представники ЄС у четвер і п'ятницю обговорюватимуть надання статусу кандидата у члени ЄС таким країнам, як Україна, Молдова та Грузія. Минулого тижня Єврокомісія підтримала кандидатуру України.