
Фінляндія готова до нових санкцій проти Росії, а також закликає усі європейські компанії до виходу з російського ринку. Водночас зростання цін на електроенергію в цій країні не стане причиною відмови від санкцій, адже їхня головна мета – зупинити криваву війну, яку розв'язала Росія. Країна готова в короткий термін відмовитися від нафти та газу з країни-терориста. Про це заявила прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін в інтерв'ю Yle Ykkösaamu, передають Патріоти України.
Фінляндія відмовиться від російських енергоносіїв, і йдеться "про тижні або місяці, а не про роки". Зростання цін через запровадження енергетичних санкцій проти РФ – це поступка, на яку цивілізовані країни повинні піти заради того, щоб припинити війну. Адже щодня в Україні гинуть люди.
"45 днів війни – це на 45 днів більше, ніж потрібно. Росія веде безчесну війну, жорстоку та нелюдську, і вона має припинитися... Ми повинні бути готові пожертвувати власний комфорт заради цього", – наголосила Марін.
За її словами, питання щодо потенційного вступу Фінляндії до НАТО буде розглянуто до початку літа і рішення будуть ухвалені на підставі цього аналізу. Перед поданням заяви про членство в альянсі необхідно отримати необхідні гарантії безпеки, вважає Марін.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...