Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

Дитячий садок "Малюк" у Кемеровській області, селищі Турат, активно висвітлює війну в Україні, публікуючи посади на підтримку армії РФ. Ставши рупором пропаганд Кремля, установа за участю маленьких росіян закликає "вбивати ворогів" та змушує дітей співати Z-пісні. Кожен пост про спецоперацію в блозі "Малюка" супроводжувався зображенням з військовими ЗС РФ, написами на підтримку російської армії, символами V та Z та численними хешегоми. Відповідні кадри опублікував Telegram-каналі ASTRA, передають Патріоти України.

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість людей, рівень життя, яких наближається до межі бідності. Незабаром усі зрозуміють справедливість спецоперації в Україні, стануть на бік Росії та почнуть підтримувати нашу армію", – деякі із заголовків публікацій.

А пост, в якому дитсадок каже "дякую" російським солдатам за вбивство українців, став і зовсім централізованим розсиланням – його публікували безліч кемерівських дитсадків. Це вказує на те, що публікація такої пропаганди навряд чи була особистою ініціативою завідувачки Світлани Ніконової. Ймовірно, розсилання таких постів було централізованим.

Хоча сама жінка пояснила "патріотичні" публікації тим, що у садочку "усі підтримують політику нашого керівництва". "Як ось робить наш уряд – все це правильно. У нас немає нелояльних", – зазначила вона та наголосила, що батьки дітей теж не проти "спецоперації".

Вибухи на аеродромі в Саках були операцією українського спецназу, - The Washington Post

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:30

У п'ятницю, 12 серпня, впливова американська газета The Washington Post повідомила, що вибухи на аеродромі в Саках були насправді операцією українського спецназу. "Потужну атаку на російську авіабазу в окупованому Криму здійснили українські спецпризнач...

Добре знають, що на них чекає: Співробітники ФСБ масово відмовляються їхати в Україну навіть за великі гроші

п’ятниця, 12 серпень 2022, 14:19

Співробітники Федеральної служби безпеки Росії масово відмовляються їхати на війну в Україну. Вони не погоджуються навіть за підвищення зарплати в 6-8 разів і додаткові пільги. Відповідною інформацією поділилися автори Telegram-каналу "Можемо пояснити"...