
Правоохоронці затримали одесита, який підтримував повномасштабну війну росії проти України. 56-річний чоловік закликав росіян захопити Одесу, Харків та Миколаїв. Проросійськи налаштованого чоловіка викрили співробітники Одеського районного управління поліції, інформують Патріоти України.
У помешканні чоловіка провели обшуки та вилучили мобільні телефони й комп'ютерну техніку. Виявилося, що затриманий чоловік публічно вихваляв владу росії та закликав захопити українські міста Одесу, Харків і Миколаїв. Відповідні публікації одесит поширював на своїй сторінці у забороненій соціальній мережі "ВКонтакте".
"Правоохоронці провели ряд експертиз та встановили, що розміщений фігурантом контент є таким, що підтримує та виправдовує збройну агресію рф проти України", – йдеться у повідомленні.
Чоловіку оголосили підозру в колабораційній діяльності.
Попри 6 місяць повномасштабної війни в Україні продовжують викривати колаборантів. Зокрема, правоохоронці затримали медика, який допомагав російським окупантам.
Він передавав ворожим спецслужбам місця дислокації ЗСУ на півдні Одещини. Через його діяльність росіяни здійснювали прицільні й масовані обстріли Одеської області.
Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...