"Заколоту проти Путіна від теперішнього його оточення чекати марно: їх ретельно відбирали за дуже специфічними характеристиками", - Голобуцький

«А що потім?»: Путін після провалу у війні за рік тотально зачистить чиновництво. А нове чиновництво замінить царя на зручнішого. Чим далі, тим очевиднішим стає результат війни: так чи інакше, але росія відповзе мінімум на позиції 23 лютого. Однак це геть не означатиме політичної кризи в РФ: таке буває тільки за демократії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Авторитарний режим вчинить традиційно: запустить тотальні чистки управлінців вгорі і на місцях. Адже в будь-якому випадку треба буде назвати винних і їх покарати (кого показово, кого тихо).
Перших-других викосять (на пенсію, на лаву підсудних, у відставку, на інше місце роботи «у засланні») – і на їхнє місце прийдуть треті-четверті, непомітна улеслива пліснява з добре розвиненим інстинктом виживання. Звісно ж, вони всіма силами поможуть Путіну втопити теперішнє начальство, щоб звільнити собі місце під сонцем.
Як я вже неодноразово казав, заколоту проти Путіна від теперішнього його оточення чекати марно: їх ретельно відбирали за дуже специфічними характеристиками. Вони надто тупі й боягузливі для перевороту – це дуже добре видно з трансляцій нарад в Кремлі. Тобто, навіть коли почнуться зачистки, ніхто не наважиться спробувати знести Путіна: кожен сподіватиметься, що от якраз його пронесе, не зачеплять, не помітять.
Ротація буде швидкою: забере десь близько року (власне через масштабність). А свіжопризначена пліснява достатньо швидко дійде висновку, що сидіти в кріслах перших-других в умовах тотальних санкцій – абсолютно нецікава і не надто вигідна штука. А тотальні санкції напряму прив’язані до Путіна. Отже, без нього в кріслах сидіти буде значно комфортніше.
Отже, це буде лише питання часу (недовгого): новопризначене чиновництво з почестями відправить Путіна на пенсію (восьмий десяток піде, як-не-як) або в Гаагу (або одразу до Кобзона). І підшукає нейтральну заміну. З котрою вже можна буде просити про скасування санкцій. Принаймні, саме такий сценарій найбільше відповідає традиціям російського авторитаризму і бюрократії".

"Загроза існує": У ГУР відреагували на чутки про передачу іранських ракет Росії

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:41

Передача Іраном балістичних ракет Росії та її армії не підтверджена, але цілком імовірна. Україна постійно стежить за цими процесами і разом із західними союзниками готова робити дії для запобігання такій. Про це розповів представник Головного управлін...

Щоб Київ міг звести держбюджет-2024: ЄС не чекає на рішення США, що гальмується через суперечки у Конгресі, та збільшує фінансову допомогу Україні - Боррель

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:05

В Європейському Союзі не чекають на врегулювання бюджетних питань в США стосовно допомоги Україні, а збільшують підтримку Києву. Про повідомляє віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп...