Закон про корінні народи: Захарова спробувала захистити Путіна від критики Цимбалюка, але щось пішло не так

Спікер російського МЗС Марія Захарова вступила в суперечку з відомим українським журналістом і блогером Романом Цимбалюком, який напередодні опублікував пост про главу Кремля Володимира Путіна на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформують Патріоти України.

У записі Захарова розкритикувала закон президента Володимира Зеленського та позицію офіційного Києва щодо списку корінних народів, куди не були включені росіяни. Захарова спробувала захистити Путіна від критики Цимбалюка, однак отримала відсіч українського журналіста. Цимбалюк заявив, що озвучені Путіним претензії на адресу України не відповідають дійсності і засновані на тезах російської пропаганди. Більш того, Цимбалюк поставив Захаровій і російській владі питання про те, як так вийшло, що після зовнішньої військової політики Росії десятки тисяч етнічних росіян громадян України зі зброєю в руках захищають нашу країну від так званих російських захисників на Донбасі.

"Вопрос о "выборе" ставит Путин и российская пропаганда. У нас таких проблем нет. У нас страна многонациональная и все равны перед законом независимо от национальности. Кто такие русские? Это какие-то уберменшы в вашем понимании? На практике дело обстоит так: быть русским в Украине опасно для жизни: может прилететь российская бомба на голову, чтобы "защитить". Вы лучше скажите, как так получилось, что после вашей внешней военной политики десятки тысяч этнических русских граждан Украины с оружием в руках защищают нашу страну от вас, "защитников"? - зазначив він.

"Не виправдав сподівань Кремля": Наєв пояснив, чи змінить перебіг війни заміна Суровікіна на Герасімова

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Російське командування постійно намагається вдосконалювати систему управління об’єднаного угруповання військ Збройних сил РФ, зокрема, практику нових кадрових перепризначень, на фоні загрози невиконання стратегічних завдань у військовій операції. Ком...

Перелом на фронті призведе до краху режиму Путіна і мафіозної війни в Росії, - Яковенко

вівторок, 21 березень 2023, 9:05

Розв'язана Росією агресивна війна проти України призвела до несподіваних для Кремля наслідків. Українці дали відсіч окупантам, і тепер вже росіяни чують вибухи, будують оборонні рубежі, хаотично шукають ресурси для продовження військових дій і навіть п...