Закріпитися по-справжньому там нереально: Військовий експерт назвав російських окупантів на острові Зміїний "суїцидниками"

Російським військам не вдасться повністю закріпитися на острові Зміїний. І тих, хто там тимчасово зараз перебуває, можна вважати "суїцидниками". Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.

"Взагалі закріплення на острові Зміїний такого не може бути в принципі, тому що це острів, і він прострілюється. Питання лише про те, яка зброя буде використовуватися, щоб його обстрілювати. Той контингент, який там знаходиться, в дуже невигідній тактичній і стратегічній ситуації перебуває, тому російські окупанти там, як суїцидники зараз", - заявив він.

При цьому він зазначив, що для Росії острів важливий, щоб контролювати судноплавство і повітряний простір в регіоні: "Оскільки вони розміщують комплекси ППО для прикриття своїх військових кораблів". Що ж стосується здійснення десантування в Одеській області з острова, його Коваленко теж назвав "суїцидальною" місією.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...