
Російським військам не вдасться повністю закріпитися на острові Зміїний. І тих, хто там тимчасово зараз перебуває, можна вважати "суїцидниками". Таку думку висловив військовий експерт Олександр Коваленко в ефірі всеукраїнського телемарафону, передають Патріоти України.
"Взагалі закріплення на острові Зміїний такого не може бути в принципі, тому що це острів, і він прострілюється. Питання лише про те, яка зброя буде використовуватися, щоб його обстрілювати. Той контингент, який там знаходиться, в дуже невигідній тактичній і стратегічній ситуації перебуває, тому російські окупанти там, як суїцидники зараз", - заявив він.
При цьому він зазначив, що для Росії острів важливий, щоб контролювати судноплавство і повітряний простір в регіоні: "Оскільки вони розміщують комплекси ППО для прикриття своїх військових кораблів". Що ж стосується здійснення десантування в Одеській області з острова, його Коваленко теж назвав "суїцидальною" місією.
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...