Закрутять гайки: Кремль вже готується до протестів через оголошення нової хвилі мобілізації, - ГУР

Вулиці Москви посилюють патрулями, кожна група яких складається з 3-5 "добровольців" задля недопущення протестів через оголошення нової хвилі мобілізації. Як повідомляє ГУР, під прицілом цієї хвилі мобілізації опинилися столичні військкомати, передають Патріоти України.

Зокрема, на підприємства столиці РФ прибувають групи співробітників військкоматів для проведення агітаційних заходів серед працівників. За даними розвідки, заходи супроводжують моральним тиском, залякуванням людей.

Найбільший інтерес воєнкомів викликають чоловіки віком 40-55 років, які відслужили строкову службу в армії та мають певні військові спеціальності, зауважують у ГУР.

Паралельно у Москві посилюють агітацію серед іноземців. Чоловікам призовного віку, які звертаються за громадянством РФ, пропонують підписати контракт з ЗС РФ. Власників комерційних підприємств та приватних підприємців змушують робити "добровільні" пожертви на користь збройних сил РФ (подекуди розміри таких поборів сягають кількох мільйонів рублів).

Американський генерал Годжес розповів про різновид ракет ATACMS, які отримають ЗСУ, і на що ті згодяться

понеділок, 25 вересень 2023, 9:05

Ракети ATACMS для України можуть бути варіантом касетного боєприпасу з меншою дальністю ураження. Снаряди цілком підійдуть для ураження деяких ворожих цілей, але вони не настільки ефективні для знищення об'єктів ЗС РФ у Криму, заявив екскомандувач сухо...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 25 вересня

понеділок, 25 вересень 2023, 8:42

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 25.09.24 орієнтовно становлять: