Закрутити гайки: У Держдумі хочуть смертної кари для росіян, які критикують владу з-за кордону

Депутат Держдуми РФ Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для росіян, які виїхали з Росії за кордон та критикують звідти свою країну і владу. Таких людей він назвав зрадниками. Про це Колесник сказав виданню "Подмосковье сегодня". Він зазначив, що такі люди займаються інформаційною війною, а слова іноді можуть бути "більш серйозними за зброю", передають Патріоти України.

"За зраду цю виняткову міру покарання можна використати", – заявив Колесник. Депутат пояснив, що в законодавстві РФ є пункт про смертну кару, але на неї запроваджено мораторій. Скасувати його може лише суд, а не Держдума. Водночас, за його словами, багато депутатів мають схожу позицію щодо покарання "зрадників батьківщини".

"Звичайно, це не про тих, хто просто виїхав із країни, втік. Малодушність і боягузтво кримінально не караються, бог їм суддя та совість. Зрадниками є ті, хто поїхав і при цьому веде інформаційну війну проти Росії", – написав політик у своєму Telegram-каналі.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...