
Українські топ-чиновники, які неодноразово скаржилися на нібито низькі зарплати, взялися за підвищення своїх посадових окладів. Про це повідомляють джерела "Апострофа", передають Патріоти України.
За їх даними, після підвищення зарплата керівника держоргану складе 37 800 грн, його першого зама - 35 900, інших заступників - 34 100. Керівники департаментів будуть отримувати 29 700 грн, керівники нижчого рангу - 17 300.
Керівникам відділів планують платити 16 300 грн, завідувачам секторами - 14 300, заступникам керівників департаменту - 16 600. Фахівцям посадових органів встановлять зарплату на рівні 8 200 грн.
Посадові оклади держслужбовців Національного агентства України з питань держслужби будуть призначатися з коефіцієнтом 1,2, а його територіальних органів - 1,5, в результаті чого топ-чиновники зможуть отримувати на руки до 100 тисяч грн.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...