
Українські топ-чиновники, які неодноразово скаржилися на нібито низькі зарплати, взялися за підвищення своїх посадових окладів. Про це повідомляють джерела "Апострофа", передають Патріоти України.
За їх даними, після підвищення зарплата керівника держоргану складе 37 800 грн, його першого зама - 35 900, інших заступників - 34 100. Керівники департаментів будуть отримувати 29 700 грн, керівники нижчого рангу - 17 300.
Керівникам відділів планують платити 16 300 грн, завідувачам секторами - 14 300, заступникам керівників департаменту - 16 600. Фахівцям посадових органів встановлять зарплату на рівні 8 200 грн.
Посадові оклади держслужбовців Національного агентства України з питань держслужби будуть призначатися з коефіцієнтом 1,2, а його територіальних органів - 1,5, в результаті чого топ-чиновники зможуть отримувати на руки до 100 тисяч грн.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...