
Українські топ-чиновники, які неодноразово скаржилися на нібито низькі зарплати, взялися за підвищення своїх посадових окладів. Про це повідомляють джерела "Апострофа", передають Патріоти України.
За їх даними, після підвищення зарплата керівника держоргану складе 37 800 грн, його першого зама - 35 900, інших заступників - 34 100. Керівники департаментів будуть отримувати 29 700 грн, керівники нижчого рангу - 17 300.
Керівникам відділів планують платити 16 300 грн, завідувачам секторами - 14 300, заступникам керівників департаменту - 16 600. Фахівцям посадових органів встановлять зарплату на рівні 8 200 грн.
Посадові оклади держслужбовців Національного агентства України з питань держслужби будуть призначатися з коефіцієнтом 1,2, а його територіальних органів - 1,5, в результаті чого топ-чиновники зможуть отримувати на руки до 100 тисяч грн.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...