
Українські топ-чиновники, які неодноразово скаржилися на нібито низькі зарплати, взялися за підвищення своїх посадових окладів. Про це повідомляють джерела "Апострофа", передають Патріоти України.
За їх даними, після підвищення зарплата керівника держоргану складе 37 800 грн, його першого зама - 35 900, інших заступників - 34 100. Керівники департаментів будуть отримувати 29 700 грн, керівники нижчого рангу - 17 300.
Керівникам відділів планують платити 16 300 грн, завідувачам секторами - 14 300, заступникам керівників департаменту - 16 600. Фахівцям посадових органів встановлять зарплату на рівні 8 200 грн.
Посадові оклади держслужбовців Національного агентства України з питань держслужби будуть призначатися з коефіцієнтом 1,2, а його територіальних органів - 1,5, в результаті чого топ-чиновники зможуть отримувати на руки до 100 тисяч грн.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...