
Українські топ-чиновники, які неодноразово скаржилися на нібито низькі зарплати, взялися за підвищення своїх посадових окладів. Про це повідомляють джерела "Апострофа", передають Патріоти України.
За їх даними, після підвищення зарплата керівника держоргану складе 37 800 грн, його першого зама - 35 900, інших заступників - 34 100. Керівники департаментів будуть отримувати 29 700 грн, керівники нижчого рангу - 17 300.
Керівникам відділів планують платити 16 300 грн, завідувачам секторами - 14 300, заступникам керівників департаменту - 16 600. Фахівцям посадових органів встановлять зарплату на рівні 8 200 грн.
Посадові оклади держслужбовців Національного агентства України з питань держслужби будуть призначатися з коефіцієнтом 1,2, а його територіальних органів - 1,5, в результаті чого топ-чиновники зможуть отримувати на руки до 100 тисяч грн.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...