Закриття Фінляндією кордону з РФ: Путін намагається повторити мігрантську кризу 2021 року


У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки прокоментували рішення країн, суміжних з РФ, про закриття кордону з країною-агресоркою, передають Патріоти України.

Як зазначається, наразі Фінляндія також закрила чотири з дев’яти пунктів пропуску на кордоні з Росією, щоб зупинити наростаючий потік мігрантів. У Центрі пояснюють, що Росія мститься Фінляндії за її вступ до НАТО і активну підтримку України.

"Кремль намагається перетворити на зброю все, що тільки вдасться: енергоресурси, продовольство, людей. Цього разу як гібридну зброю Москва використовує мігрантів з Близького Сходу, Афганістану і Африки, яких масово направляє проривати кордони для провокування конфліктів та створення осередків соціальної напруженості в Європі. Путін намагається повторити кризу, влаштовану ним спільно з Лукашенком восени 2021 року, коли потік мігрантів штурмував кордони Литви і Польщі з території Білорусі", - зазначається у повідомленні.

У Центрі наголошують, що знизити рівень такої загрози можна лише повним закриттям кордонів з РФ. "Це питання національної безпеки суміжних з РФ та решти країн Європи", - підкреслили у Центрі стратегічних комунікацій.

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...